Ons team

 

 Manuniuw
   

 

   Manu: Aandeelhouder, oprichter
   manu@bouche.be

 

 

 

 

 

 

Mats Cuyle


 

   
   Mats: Aandeelhouder, bestuurder
   Particulieren en ondernemingen - fiscaal en niet-fiscaal sparen
   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.20
   mats@bouche.be

 

 

 

 

 

Pilippenieuw

 

 

   Philippe: Aandeelhouder
   Particulieren en ondernemingen – fiscaal en niet-fiscaal sparen – beleggingen
   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.23
   philippe@bouche.be

 

 

 

 

 


   

 

   Steven: Aandeelhouder
   Particulieren en ondernemingen - fiscaal en niet-fiscaal sparen

   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.26
   steven@bouche.be

 

   

 

 

 

Hugo   

 

   Hugo: Particulieren en ondernemingen - fiscaal en niet-fiscaal sparen
   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.29
   hugo.slosse@bouche.be

 

 

 

 

 

 

   

 

   Patricia: Productie en schadebeheer, financiële administratie
   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.24
   patricia@bouche.be

 

 

 

 

 

 


 

 

  Sophie: Receptie, productie en schadebeheer
  Rechtstreekse lijn: 050/43.34.25
  sophie@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 Nathalienieuw

 

   Nathalie: Productie en schadebeheer, financiële administratie
   Rechtstreekse lijn: 050/43.34.27
   nathalie@bouche.be

 

 

 

  

 

  

 

 

 

   LiesbethReceptie, productie en schadebeheer, social media
   
Rechtstreekse lijn: 050/43.34.22
   liesbeth@bouche.be

 

 

 

 


 

 

   Charis: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Blankenberge
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.51
   charis@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 

 

   Susie: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Blankenberge
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.51
   susie@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 

 

   Karel: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Brugge
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.50
   karel@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 

   Cathérine: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Brugge
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.50
   catherine@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 

 

   Karel: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Torhout
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.55
   karel.deprez@bouche.be

 

 

 

 

 

 

 

 

   Fréderic: Hypotheekwinkel / Afdeling kredieten Oostkamp
   Rechtstreekse lijn: 050/97.71.54
   frederic@bouche.be