Ons team

 





  • Mats: Aandeelhouder, bestuurder                                                                                                                                                                                                    
    Rechtstreekse lijn: 050/43.34.20
    mats@bouche.be

 

 

  • Philippe: Aandeelhouder, kantoorverantwoordelijke, leven en beleggen
    Rechtstreekse lijn: 050/43.34.23
    philippe@bouche.be

 

 

  • Steven: Aandeelhouder, commercieel verantwoordelijke particulieren en ondernemingen
    Rechtstreekse lijn: 050/43.34.26
    steven@bouche.be

 

 

 

  • Kiki: Fin. administratie
    Rechtstreekse lijn: 050/43.34.22
    kiki@bouche.be

 

 

 

 

 

  • Sophie: Receptie, productie en schade
    Rechtstreekse lijn: 050/43.34.25
    sophie@bouche.be

 

 

 

 

 

 

  • Minka: Portier

 

 

 

 





  • Charis: Hypotheekwinkel/Afdeling kredieten Blankenberge
    Rechtstreekse lijn: 050/97.71.51
    charis@bouche.be

 

 

  • Karel Marmenout: Hypotheekwinkel/Afdeling kredieten Brugge
    Rechtstreekse lijn: 050/97.71.50
    karel@bouche.be